כרטיס ביקור דיגיטלי

כולנו יודעים שכרטיס ביקור הוא הרושם הראשוני של חברה. זהו פיסת המידע החשובה ביותר שאתם מציגים בפני אנשים ולקוחות פוטנציאלים כאשר הם מעוניינים להשתמש בשירותים שלכם.

אבל לא מספיק רק להחזיק בכרטיס ביקור, הוא צריך להיות מעוצב היטב ולהשתלב בתדמית המותג הכללית שלכם. כאן נכנסים לתמונה כרטיסי ביקור דיגיטליים. הם מעוצבים ויוצרים על ידי סוכנויות דיגיטליות, שיכולות גם ליצור עיצובים מותאמים אישית עבור לקוחות.

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך מצוינת להשיג לקוחות ושותפים פוטנציאליים בחברה שלכם. הם דרך מצוינת להציג את השירותים, המוצרים והשירותים של החברה שלכם.

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הדרך הנפוצה ביותר להציג את זהות החברה. הוא משמש חברות להצגת המוצרים והשירותים שלהם ומספיק מידע אודותיהן.

כרטיס ביקור דיגיטלי – יתרונות חשובים

לשימוש בכרטיס ביקור דיגטלי יתרונות רבים, לא סתם יותר יותר אנשים בוחרים לזנוח את כרטיסי הביקור המסורתיים מנייר ולעבור אל כרטיסי ביקור דיגטליים. להלן חלק מהיתרונות:

נוחות – אחד היתרונות החשובים הוא עניין הנוחות, בעוד שאת הכרטיס המסורתי צריך לסחוב ממקום למקום, הוא מנפח לכם את הארנק והתיק. הכרטיס הדיגטלי נמצא על שרת, כל מה שנדרש מכם הוא טלפון חכם זמין ולשלוח לינק.

נראות – אין ספק שכרטיס ביקור דיגטלי נראה טוב, הוא הפנים של העסק שלכם, הוא תעודת הזהות שלכם. אנשים מן המעלה הראשונה עבדו עליו: מעצבי אתרים, מעצבי UX ועוד.

מידע – בעוד שכרטיס ביקור מסורתי מכיל מספר שורות במקרה הטוב, כרטיס ביקור דיגיטלי מספק יותר מזה: הוא מספק מידע אודות העסק שלכם, תמונות, סרטונים, פרטי התקשרות ואפילו המלצות מלקוחות.

ניתן להעביר בקלות – ניתן להשאיר את הכרטיס שלכם בקלות בקבוצות בפייסבוק, ברשתות החברתיות ובפרופיל האישי שלכם.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אפליקציה לעסק – כי עולם המסחר עובר למובייל
עולם המסחר של מחר יעבור ללא ספק מאתרי האינטרנט למובייל. רובינו מוצאים את עצמנו עושים שימוש שעות רבות...
קרא עוד »
ספט 24, 2017
כתיבת תוכן לאתר
באינטרנט אין ספק שהתוכן משחק תפקיד משמעותי בכל האספקטים השיווקיים הקיימים. התוכן מחלק מידע חשוב...
קרא עוד »
נוב 01, 2017
תוכנה לניתוח טכני
אנשים רבים מתרברבים על ההכנסות הפסיביות שהם עושים בשוק ההון. אבל שאלתם את עצמכם מה הסוד שלהם? האם הם...
קרא עוד »
מרץ 15, 2016