הקמת שירותי ענן – כמה זה יעלה לכם?

הקמת שירותי ענן מקנה כמה וכמה יתרונות חשובים. שירותי ענן מאפשרים עבודה מכל מקום, משלל עמדות עבודה, עם גיבויים קבועים, אבטחת מידע ברמה גבוהה ועוד. אך מכיוון שמדובר על פתרון עסקי שעולה כסף, השאלה היא, כמה זה יעלה ומה צריך להביא בחשבון.

 

יותר משתלם מחלופות אחרות

כאשר אתם צריכים להזמין שירות של הקמת שירותי ענן עליכם להביא בחשבון עלויות מול עלויות חליפיות. שירותי הענן חוסכים לכם את הצורך להקים מערך של שרתים. זהו פתרון שחוסך את הצורך להתעסק עם מערך תמיכה פנים ארגוני, לא צריך להעסיק טכנאים ואנשי מחשבים. הקמת שירותי ענן מגיעה ביחד עם תמיכה שוטפת, מענה לכל תקלה או תרחיש. אין צורך להוציא כספים על תחזוקה שוטפת או על תפעול תקלות. הכל כלול במחיר.

 

במה תלוי המחיר של הקמת שירותי ענן

הקמת שירותי ענן מאופיינת בגמישות רבה והתאמה למציאות עסקית דינאמית. העלויות נשענות על היבטים שונים, למשל:

  1. מספר עמדות העבודה – ניתן להקים שירותי ענן לכל כמות של עמודת עבודה, בין אם במשרד יחיד ובין אם בעסקים שפועלים בכמה מרכזים נפרדים.
  2. כמות שטחי אחסון – ניתן לבצע שינויים בכמות הזמינה לשימוש, על פי הצורך.
  3. יישומים עסקיים – כל אחד חופשי לבחור את סוגי היישומים הנדרשים. כמו כן ניתן לבצע שינויים, לגרוע או להוסיף, בגמישות מירבית.
  4. זמינות התמיכה השוטפת – שירותי ענן במיטבם ניתנים עם תמיכה של עשרים וארבע שעות ביממה.

יש לציין שעסקים מסוימים צריכים להביא בחשבון עוד שיקולים, למשל האם יש צורך בשרתים פיסיים, נוסף על הווירטואליים או האם יש להקים תשתיות ורשתות פנימיות עם ציוד חדש. בשורה התחתונה, לרוב מדובר בשירות שעולה פחות מאשר החלופות הקיימות.

 

צרו קשר לקבלת מידע על שירותי מחשוב לעסקים.

השאר תגובה