החשיבות של צילום תכשיטים לאתרי מסחר

תארו לכם מצב שבו אתם נכנסים לאתר תכשיטים כדי לבחור תכשיט במתנה לאדם יקר עבורכם. הסיבה שאתם רוצים לרכוש אונליין היא כי אתם יכולים לבחור בדיוק את התכשיט שאתם רוצים, המגוון הוא גדול יותר מהחנות או הדוכן בקניון וגם אתם יכולים לבחון את המחירים המתאימים לכם ביותר. הבעיה היא שבשונה מדוכן או חנות פיזית של תכשיטים רכישה אונליין של תכשיטים אינה מאפשרת לכם לראות ולהרגיש את התכשיט. ובכן עבור רבים ההרגשה של התכשיט פחות משנה כי הוא ממילא נקנה עבור אדם אחר אולם הנראות של התכשיט בהחלט משפיעה. לצורך כך אנשים ירכשו תכשיטים רק מאתרי תכשיטים המציגים בצורה מקצועית וברורה את התכשיטים שלהם. 

איך מציגים תכשיטים בצורה מקצועית באתרי מסחר?

  • דואגים לצלם תמונה איכותית, חדה, ברזולוציה גבוהה ולא מטושטשת – מומלץ עם צלם מקצועי כמו חן ברקוביץ. הרזולוציה חשובה מאוד כדי לאפשר ללקוחות להגדיל את התמונה ולבחון את התכשיט עד לפרטים הקטנים ביותר, כאילו היה מסתכל עליו מקרוב בחנות הפיזית.
  • חשוב שהמוצר יוצג בצורה מספיק גדולה ובולטת ביחס לפריים אך עם פרופורציה גם ביחס לגודל המקורי של המוצר ובצורה של תכשיטים אחרים. לדוגמה: אתם לא רוצים שבדף הבית או בקטלוג באתר שלכם יופיעו תמונות של טבעות ומתחת לזה למשל סרגל תמונות של צמידים או שרשראות כאשר התמונות של הטבעות מציגות טבעת שהיא גדולה יותר מהצמיד/השרשרת בתמונה השנייה – זה לא פרופורציונאלי ולא מקצועי.
  • להציג את הצבעים האמיתיים של התכשיט – עם תאורה רבה שמשולבת בצילום התכשיטים קל לאבד ולעוות את הצבע של התכשיט. לכן חשוב לשים לב למשחק עם התאורה ולהצגת המוצר בצורה נכונה מבלי שהצבע שלו יעוות ויטעה את הצרכן.

אם כן החשיבות של צילום תכשיטים לאתרי מסחר הוא עצום ולכן אתם רוצים לשים דגש על תמונות איכותיות המציגות את המוצרים בצורה מקצועית ונכונה. אלה יהוו חלק ניכר משיווק התכשיטים באתר שלכם ובסיכוי שהגולשים יבצעו רכישה.

 

השאר תגובה