מהיר ויעיל: ספק אינטרנט ITC הוא הבחירה הבאה שלכם

ספק אינטרנט ITC

לאיזה ספק אינטרנט כדאי לכם לעבור? במי הכי כדאי לבחור? הכירו את ITC – אחת החלופות הטובות ביותר מבחינה זו:

מומחים בתקשורת

חברת ITC מציעה מעטפת שירותי תקשורת, מקצה לקצה. היא הוקמה ב-2014 ומתמחה באספקת שירותים מסוג זה, לעסקים ולשוק הפרטי כאחד. בתור ספק  itc מתמקדת במיוחד בחיבור לרשת האינטרנט. המומחים שעובדים אצלה, הם מקצוענים רבי ניסיון בתחום התקשורת. ניסיונם גם במתן שירות לעסקים, מעיד על רמה גבוהה. עבור לקוחות פרטיים, הדבר מהווה יתרון או מעין ערך מוסף אצל הספק.

פתרון מלא לחיבור לאינטרנט

מי שמחפשים חיבור אינטרנט מהיר ויעיל, זקוקים כמובן לחברה איכותית שמתמחה בכך. ספקית אינטרנט כזו, צריכה להיות אמינה ומקצועית, כך שתוכלו לקבל אינטרנט שמיש באופן רצוף וגם תמיכה איכותית "בשעת צרה". עבור מי שמחפשים שירותי ספקית אינטרנט  itc מציעה גם שירות מסוג "ספק אינטרנט" (ISP) וגם שירות ספק תשתית. כזכור, בישראל אלה בינתיים שני סוגי שירותים נפרדים. האחד מחבר אתכם לרשת האינטרנט הבינלאומית ("ספק האינטרנט") והשני ("ספק התשתית") מחבר אתכם מהבית, אל ספק האינטרנט. קבלת שני סוגי השירותים מספק אחד, תפשט עבורכם את כל העניין.

מגוון שירותי עזר מסייעים

אם כבר בוחרים בספק חדש, כדאי לבדוק מה עוד הוא מציע. לדוגמא: שירות עזר לאבטחת התקשורת, מסוג VPN (רשת פרטית וירטואלית). דוגמה נוספת, הוא שירות פרימיום Wi-Fi לעסקים. אצל ספק אינטרנט Itc תוכלו למצוא שירותים אלה וגם את שירות אנטי ספאם iGuard. זה הוא שירות סינון תכנים, אשר יסייע לכם להימנע מחשיפה לתכנים לא ראויים בגלישה ולנוזקות. תכנים אלה נבלמים באמצעות כללי סינון, אשר תוכלו גם להגדיר לפי רצונכם. כל זאת, ללא צורך בהתקנת תוכנה במחשב. כמו כן, ניתן לנסותו למשך 30 יום בחינם. אנטי ספאם iGuard עשוי לסייע גם לעסקים וגם ללקוחות פרטיים.

כתובת IP קבועה

עוד שירות מיוחד שכדאי להזכיר, הוא שירות שימוש בכתובת IP קבועה. ITC מציעה זאת במהירות 100, 200 ו-500 מגה, ללא צורך בחייגן. השירות מספק לכם כתובת IP קבועה (מכונה גם בשם כתובת IP סטטית). תודות לכתובת זו, מתקבל זיהוי ייחודי של המחשב שלכם מול שירותי תקשורת שונים באינטרנט. למה זה טוב? למגוון מטרות. עסקים יכולים להשתמש בכך עבור הוספת נתב לרשת, קביעת כתובת IP אחת עבור כול שרתיהם ברשת או בכדי לשתף מדפסת רשת. משתמשי אינטרנט פרטיים, עשויים להשתמש בכך עבור משחקי מחשב ברשת ואף לשם שליטה מרחוק על מצלמת אבטחה. כמובן, הדוגמה של מצלמת האבטחה משמעותית גם עבור עסקים.

לסיכום

אם אתם מחפשים ספק אינטרנט, שימוש בשירותי חברת ITC היא בוודאי אפשרות שכדאי לכם לקחת בחשבון.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיבוי בענן
שירותי ענן הם שירותים יעילים מאוד, אשר מרבית העסקים נעזרים בהם כיום. השירות מאפשר לשמור בשרת וירטואלי...
קרא עוד »
פבר 08, 2018
מהו תמלול משפטי?
לפני שנדבר על תמלול משפטי, מהו בכלל תמלול? תמלול הוא תיעוד כתוב של שיחה. ניתן להשתמש בתמליל בהקשרים...
קרא עוד »
יול 29, 2022
למה לא כדאי להשתמש בפונטים ללא אישור
ישנם אנשים רבים אשר אינם מודעים לכך שהפונטים הינם יצירה אשר נוצרה על ידי בן אדם כמוהם. כאשר עושים...
קרא עוד »
אוג 11, 2016