איך בוחרים נעלי כלות נוחות? ולמה לבחור דווקא נעלי כלות עקב נמוך!

בחירת נעלי כלה היא דבר משמעותי לכל כלה. גם המחירים הופכים ליקרים ויכלוילם להגיע אפילו ל-1,000 דולר. כן. הנעליים הפכו לפריט יוקרתי שמדגיש את הסטייל. אבל עם כל החומרים והעיצוב המפוארים, הם יכולים להיות די לא נוחים. כדי לוודא שאת לא תמצאי את עצמך עומדת על מסמרים ביום חופתך, הבאנו כאן כמה נקודות לבחירת נעלי עקב נוחות לכלה.

למה לבחור נעלי כלות בעלות עקב נמוך?

יום החתונה הוא היום החשוב ביותר בחיי הזוגיות. זה היום שבו החתן והכלה יאמרו את נדריהם, יחלקו את הנשיקה הראשונה שלהם ויעשו את הצעד הראשון שלהם לקראת חיים משותפים. טקס החתונה יכול להיות מאוד מהנה ומרגש אבל גם לא נוח. אם אנחנו לא מרגישים בנוח עם הנעליים שאנחנו לובשים, אנחנו עלולים להיראות לא טוב מול האורחים או בני המשפחה שלנו.

לכן מרבית הכלות משקיעות בנעלי כלות נוחות במיוחד ליום החופה. נעלי כלה רבות הן בעלות פלטפורמה והן אכן נוחות. הבעיה היא שהן לא מעצבות את הגוף כמו נעלי עקב והן נראות מגושמות ללא פורפורציה על נשים רבות. 

כלה שחשובה לה הנראות? נעלי עקב נמוך במיוחד בשבילך!

ברגע שאת קונה נעלי כלות בעלות עקב נמוך, נשארת לך נעל עקב נוחה מאוד. מה שהופך אותן למושלמות ללבישה במהלך היום. העקב גם הוא קטן מאוד ולכן הוא מאפשר הליכה קלה באירוע וברחוב.

הנעליים נוחות ואלגנטיות. ניתן ללבוש אותם עם כל שמלה, והם אידיאליים עבור הכלה שרוצה להיראות במיטבה בשמלת הכלה.

בנוסף, נעלי עקב גבוה הן טרנד אופנתי שהופך יותר ויותר פופולרי. הם יפים ומסוגננים, אבל הם יכולים להוות מקור ללחץ עבור חלק מהנשים, במיוחד אלה שיש להן פצעים או פטריות ברגליים.

כלות רוצות נעליים נוחות ויפות והן מוצאות את השילוב הזה בחנות כמו נעלי ארו ורוכשות נעלי עקב נמוך נוחות לכלות. על מנת לוודא שתרגישי בנוח לרקוד ולעמוד על הרגליים במהלך יום חתונתך, חשוב לבחור נעליים כאלה.

השאר תגובה