8 כלים חיוניים לעסקים

כלים לעסקים

עסק טוב הוא עסק שבוחר בקפידה את הצוות וכלי העזר, כך שהמטרה ברורה – כמה שפחות משתנים לצד כמה שיותר תועלת (בקרה פיננסית, מינימום טעויות, מקסימים אפקטיביות וכו'). אי לכך, בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם מדובר בעסק גדול, יש לקחת בחשבון שאין צורך לקרוא שלל חוברות הדרכה, אין צורך להיות בקשר מול אינספור מתקינים (או להוציא סכומים גבוהים עבור עזרה), אלא החכמה היא לבחור נכון, ועל כן ריכזנו עבורכם 10 כלים חיוניים לעסקים:

חייגן

שירותי חייגן מאפשרים לייעל מגוון מהלכי תקשורת, וזאת כי באמצעות חייגן ניתן להימנע מטעויות חיוג, לקצר זמנים, להפיץ שלל הודעות ביתר מהירות, לסנכרן מידע, להפיק דוחות ובאופן כללי להגיע לכמה שיותר לקוחות במינימום זמן והשקעה, ולו כי מדובר בחיוג אוטומטי שבין היתר מאפשר לבצע תעדוף – בהתאם לסטטוס, שעה, נושא וכדומה. כיצד ניתן להשיג חייגן? יש חברות תקשורת מתקדמות שמציעות את השירות – כגון חברת voicenter.

מעקב אחר פתיחת מיילים

המייל אינו נועד רק לשלוח הצעת מחיר או לסדר לו"ז, אלא יש להבין שמייל הנו כלי עבודה חשוב ביותר. מה המייל יודע להציע? המייל מאפשר להשיג פרופילים של לידים אופציונאליים, לשלוח מיילים באופן אוטומטי ומותאם אישית וכמובן, לבצע מעקב מסודר אחר אנשים שפתחו את המייל או לחלופין אחר אנשים שישר זרקו אותו, מה שיכול להועיל לעסקים רבים.

ייעול הפקת חשבוניות

הפקת חשבוניות וקבלות דרך האינטרנט זו דרך נהדרת לחסוך בנייר ולייעל את תהליכי הנהלת החשבונות, אם מהנייד ואם מהמחשב. מכאן שניתן לחייב כרטיסי אשראי ובין היתר לעקוב אחר חיובי העסק והלקוחות באופן יעיל ועקבי. יש לא מעט חברות שמספקות שירותי הנהלת חשבונות באינטרנט, שכן מדובר בשירות חיוני לעסקים שיכול להועיל ולסייע לעסק להתנהל באופן המיטבי.

תוכנה לניהול תקציב

לא מעט מושפע מאיכות ניהול התקציב העסקי, ועל כן אם מבקשים לקבל עזרה מקצועית וידידותית למשתמש, יש להכיר תוכנה ייעודית, ולו על מנת לאתר בעיות, לחסוך זמן ולהגדיר סדרי עדיפויות.

הקלטת פעולות

עסקים רבים נעזרים בפרסום סרטוני הדרכה ובהעברת הרצאות, ועל כן טוב להכיר את תוכנת  camstudio שתאפשר זאת בקלות ובמקצועיות יתרה, ולו על מנת לשלוח שאילתה למומחה בתחום המחשוב.

מפות חשיבה

בפני עסק עומדות לא מעט משימות ועל כן יש לדעת לתעדף נכונה ולסגור פינות. אי לכך במקום לקחת דף ועט, ניתן להיעזר בתבניות מוכנות של "מפות חשיבה", לדוגמה מפת XMind.

שירותי ענן

מידע הנו הכוח המניע של לא מעט עסקים, ועל כן יש לשמור עליו ככול הניתן. כיצד? באמצעות שירותי ענן – מקום מאובטח בעל גישה אישית ופרטית. שירותים אלו ניתן להחזיק במחשב, או לחלופין על כונן. מי שיבקש לקפוץ אל האופציות היותר מובילות – יימצא את דרופבוקס, Onedrive וגוגל דרייב.

שליטה מרחוק

לא פעם עסק מבקש להישאר בפעילות גם מחוץ למשרד, ועל כן טוב לדעת ששליטה מרחוק מאפשרת לבצע זאת בקלות, ולו באמצעות הכלי TeamViewer וLogMeIn.

 

אין ספק שניהול עסק הוא לא דבר פשוט, אבל לצד זה יש לא מעט כלים שיכולים לסייע ולהקל על הניהול. ומה נותר? לבחון מה נכון עבור העסק שלכם ולהשתמש בכלים האידיאליים ביותר עבורכם בכדי לייעל את העבודה.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפקת סרטי תדמית אנימציה – כיצד מפיקים סרט בצורה נכונה
הרבה פעמים נהוג לחשוב שאם רוצים לייצר סרט תדמית לעסק, אז הדבר היחידי שצריך להתייחס אליו זה הסרט עצמו,...
קרא עוד »
אוק 07, 2020
השוואת ספקי טלוויזיה רב ערוצית
אחרי שנים שבהן שלט בישראל ערוץ טלוויזיה אחד עם 100 אחוזי רייטינג, נפתחו בשני העשורים האחרונים עשרות...
קרא עוד »
ינו 06, 2016
דרכים להימנע מ-social engineering באתרים בקידום
מה זה בדיוק social engineering ומה האיום שנשקף לנו ממתקפות המשתמשות בשיטה זו? המונח social engineering, או הנדסה...
קרא עוד »
ינו 15, 2016