למה חשוב להשתמש בכבל CAT7 עם תו תקן

כבלי תקשורת סטנדרטיים כדוגמת CAT7 הם הסוג הנפוץ ביותר של כבלים המשמשים לחיבור מחשבים, ציוד היקפי והתקנים אחרים. הם משמשים להעברת נתונים בין חלקים שונים של מחשב או בין מכשירים שונים ברשת. מכיוון שכבלים מגיעים בצורות שונות: כבלים שטוחים, כבלים מפותלים וכבלים מסוככים, תמיד צריך לבחור את הכבל המתאים והתקני. 

כבל CAT7 עם תו תקן – בגלל האמינות

כבלי התקשורת הסטנדרטיים משמשים כמעט כל אדם בעולם. הם משמשים לחיבור מחשבים, טלפונים ניידים והתקנים אחרים יחד. כבלי התקשורת הסטנדרטיים משמשים לחיבור הציוד של המחשב לצג המחשב, מקלדת, עכבר, רמקולים וכדומה.

כבלים אלו מאפשרים לנו לשלוח ולקבל נתונים ולספק לנו חיבור אמין בין המחשבים, הטלפונים והמכשירים האחרים. כפי שאתה יכול לדמיין, יש הרבה כבלים לחיבור. לכן כל כך חשוב שיהיה ברור לך ההבדל בין סוגי הכבלים הללו וכן בדרישות המיוחדות להם בבית או בעסק. 

כבלים בתקן מקומי, למה זה חשוב 

חשוב להשתמש בכבל CAT7 עם תו תקן, שמתאים ליישומים המקומיים. זה נכון שכבלי תקשורת משמשים לחיבור התקנים שונים יחד, אבל לא בכל המדינות מקובל אותו התקן. הם צריכים להיות מחוברים זה לזה, וגם צריכים להיות מסוגלים לתקשר עם העולם החיצון. 

סוגי הכבלים והתקנים שבהם נעשה שימוש משתנים ממדינה למדינה. לדוגמה, ארה"ב משתמשת בכבל BNC (BNC- Female). בריטניה וקנדה השתמש ב-RG59 (RG59- Female). סוג נפוץ של כבלים בשימוש הם HDMI (High Definition Multimedia Interface), DisplayPort ו-Thunderbolt. אולם תקן CAT7 למעשה מקובל מאוד ותקני בארץ, אך גם במדינות רבות אחרות. 

לכבלי התקשורת יש סוגים שונים של מחברים ולכן אין לערבב ביניהם. המחבר הנפוץ – יש לו ארבעה פינים המאפשרים לחבר אותו לסוגים שונים של כבלים. ניתן לעשות זאת בדרכים שונות בהתאם לצרכי המשתמש והמכשיר שלו. 

מוזמנים לאתר של ג.ברס >>>

 

השאר תגובה