מערכות אינטרקום מתקדמות: מה קיים כיום בשוק?

השוק של מערכות אינטרקום הוא גדול ומפוצל ליבואנים ויצרנים רבים ביניהם תדאור, קומקס, קוקום, אינטק, לוגיפון, וידרום, ויסוניק ועוד. במענה לשאלה מה קיים כיום בשוק? התשובה מורכבת וארוכה. ישנם סוגי מערכות אינטרקום מתקדמות רבות של יצרנים שונים ובסוגים רבים. בשורות הבאות תוכלו למצוא את הסוגים השונים ולהחליט מה אתם רוצים וצריכים.

סוגי מערכות אינטרקום

  1. פנל לחצנים. מערכת זו היא אולי הנפוצה ביותר. המערכת מכילה רק כמה לחצנים בודדים, למעשה זה אולי לא בדיוק אינטרקום מכיוון שאין בו מיקרופון, אלא מספרים או צלצול.
  2. מערכת קלאסית. המערכת כוללת שני מיקרופונים, אחד מבחוץ והשני מבפנים. מערכת זו פשוטה לתפעול והתקנה ומדובר גם באחד המערכות הנפוצות ביותר. 
  3. אינטרקום וידאו. ניתן לשדרג מערכות אינטרקום מתקדמות עם תוספת של וידאו בצבע או בשחור לבן, לשיחה דו צדדית. ברוב העסקים בוחרים להשתמש באינטרקום עם וידאו.
  4. אינטרקום קודן. מערכת זו מתאימה בעיקר למקומות מאובטחים או רגישים. או במידה שתרצו לאבטח יותר את הכניסה למקום. בדרך כלל מערכת זו מגיעה גם עם וידאו וניתן לפתוח אותה באמצעות קוד או כרטיס.
  5. קורא קירבה. אינטרקום שמאבטח מאוד את הכניסה והיציאה למקום. ניתן להיכנס רק עם העברת כרטיס אישי עם קוד אישי. כאשר הכרטיס מוצמד למכשיר הוא קורא את הקוד ומאפשר את הכניסה. לעיתים יהיה גם לוח מקשים להכנסת סיסמה או קוד סודי.
  6. אינטרקום ביומטרי. במקומות שתרצו לאבטח בהגנה רבה יותר, המערכת מחייבת את הנכנס בזיהוי ביומטרי באמצעות טביעת אצבע, זיהוי פנים, זיהוי קולי וכדומה.

אינטרקום פנימי. מערכת זו משמשת בעיקר לצרכים פנימיים כמו בין מנהל למרכזית טלפונים וכדומה. למידע נוסף ZBM

השאר תגובה