הפקת סרטון תדמית

סרטון תדמית הוא סרטון שעוזר לקדם את המוצר או השירות של חברה. סרטון זה משמש בדרך כלל ככלי שיווקי, על מנת לגרום ללקוחות חדשים לקנות את המוצר. המטרה העיקרית של סרטונים מסוג זה היא למשוך את תשומת הלב של הקהל שלך ולגרום לו לרצות לקנות את המוצרים או השירותים שמציעה החברה. סרטוני התדמית משמשים גם ככלי פרסומי, שכן הם יכולים להיות מאוד יעילים לעורר את עניין הלקוחות שלך במוצרים ובשירותים שלך. הסיבה לכך היא שהקהל שלך מסוגל לראות איך אתה הולך להשתמש במוצר או בשירות בצורה מאוד ויזואלית. 

מה האורך של סרטון תדמית?

הפקת סרטון תדמית מכונה לפעמים סרטון טיזר, "מיני-סרט" או "טיזר עם קונספט גבוה". הרעיון מאחורי סוגי סרטונים אלו הוא שלעתים קרובות הם לוקחים דקה אחת בלבד, בעוד שהתוכן מאחוריהם לוקח מספר דקות לכל היותר. זה הופך אותם למושלמים עבור פרסומות וידאו קטנות כל כך כמו גם לקידום שם המותג או המוצרים שלך בפלטפורמות מדיה חברתית כגון טוויטר. סרטון טיזר משמש לעתים קרובות כדי להציג מוצר או שירות שיהיו זמינים בקרוב, אך לא חייבים להיות ארוכים מדי או משעמם. אתה יכול לבנות מתח על המוצר שהקהל שלך יראה בו-זמנית בסרטון על ידי כך שזה נראה כאילו הוא לעולם לא יהיה זמין, כמו גם על ידי בניית התרגשות סביב העובדה שמשהו מאוד מרגש עומד לקרות תוך דקות ספורות! 

סוגים שונים של סרטוני תדמית להפקה:

חלק זה עוסק ביצירת סרטוני תדמית. הוא כולל שיטות הפקת וידאו שונות, טיפים כיצד להפיק סרטונים עם אנימציה, וכמה דוגמאות לסרטוני תדמית. סוג הסרטון, האורך שלו והתוכן שלו תלויים במשתנים רבים כמו תקציב, צרכי העסק ועוד. לפרטים נוספים צרו קשר באתר שיווקנט או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנות ספרים עד הבית
חנויות הספרים הן חלק חשוב בחייהם של אנשים רבים. יש להם הרבה ספרים לבחירה, וזו חוויה מיוחדת עבורם לבחור...
קרא עוד »
יונ 19, 2022
תוכנת ניתוח נתונים מומלצת לעסקים
תוכנת ניתוח נתונים מומלצת לעסקים יכולה לשדרג בצורה משמעותית כל עסק וכל חברה. מדובר על תחום שרק הולך...
קרא עוד »
מאי 31, 2018
מדוע כל אזרח אמריקאי צריך להכיר את טופס ה-FBAR?
כל מי שנתקל בבירוקרטיה הישראלית יודע עד כמה היא מדכאת ומוציאה אותך מדעתך, אין ספק כי כמות הטופסלוגיה...
קרא עוד »
יונ 14, 2018