איפה מומלץ לרכוש אקס בוקס וואן ומאיפה להשיג משחקים?

אקס בוקס וואן זהו למעשה קונסולת משחקים מבית מייקרוסופט. קונסולת המשחקים מותאמת לכל שכבות הגיל, ועד היום היא נמכרה במיליוני יחידות ברחבי העולם. קונסולת זו היא הקונסולה השלישית של מייקרוסופט, שהחלה את דרכה בעולם הקונסולות יחד עם משחק האקס בוקס, בהמשך עם אקס בוקס 360 וכעת ליהלום שבכתר – אקס בוקס וואן.

קונסולה זו מתהדרת במפרט טכני מרשים למדי, יחד עם כונן מובנה בנפח של בין 500 ל-100 ג'יגה, יכולת עיבוד גרפי מתקדם ומרשים יחד עם בקר משחק מתקדם וארגונומי, ובנוסף לכל ישנה גם מצלמת קינקט עם יכולת זיהוי פנים והפעלה קולית.

לקונסולת אקס בוקס וואן יש מבחר ענק וכמעט בלתי נגמר של משחקים, כאשר ישנם משחקים ואביזרים נלווים של הקונסולה המותאמת לכל הגילאים.

משחקים לאקס בוקס וואן

את משחקי קונסולת המשחק ניתן להשיג בחנויות השונות או ברשת האינטרנט, כאשר פעמים רבות מוצעות חבילות משחק הכוללות סוגי משחקים שונים המגיעים יחד עם אביזרים משלימים לשיפור חווית המשחק הכוללת מספר חושים. בסופו של דבר, קונסולת המשחק הוא מחשב חזק שאמור לשמש אתכם לכמה שנים. בניגוד למחשב האישי, היתרון של הקונסולה הוא שהיא איננה דורשת לעדכן אותה על בסיס קבוע, וזה מפני שמדובר במערכת סגורה ומוגבלת. קונסולת אקס בוקס וואן החדשנית, מביאה יחד איתה ממשק נקי, יפה וברור, המתפקד ללא דופי במעברים שבין מסכים ותוכנות. המערכת של הקונסולה מריצה את המשחקים ללא כל תקלות, גם כאשר ישנם יישומים נוספים הפתוחים ברקע. את המשחקים ניתן לעצור בכל שלב ולחזור אליהם מאוחר יותר, בנוסף ניתן להקליט את המשחק, להשתמש באפליקציות נוספות ולהציץ גם למסך הטלוויזיה.

היכן כדאי לקנות אקס בוקס וואן?

קניית מכשיר האקס בוקס וואן אפשרי גם בארץ וגם בחו"ל. בארץ החברות המוכרות משווקות ומוכרות אותו, וכמובן שהן גם מספקות אחריות. האופציה השנייה היא קניית המכשיר דרך אתרים בחו"ל, שלרוב טיפה יותר זולים, אך בדרך כלל לא מספקים שום אחריות. הקנייה הנפוצה בישראל היא בארץ דרך החברות השונות, המציעות חבילות שונות ומשתלמות. מחירי משחק הקונסולה נע בין עשרות שקלים למאות שקלים, והדרכים הנפוצות ביותר להשיגן הן דרך החברות המשווקות בארץ או דרך אתרי האינטרנט השונים. היתרון של חברה משווקת היא שלרוב ניתנת אחריות לתקופה מסוימת על המשחק, והיתרון באתרי האינטרנט השונים הוא העלות הנמוכה יותר לרוב. הבחירה היא שלכם.

 

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השוואת ספקי טלוויזיה רב ערוצית
אחרי שנים שבהן שלט בישראל ערוץ טלוויזיה אחד עם 100 אחוזי רייטינג, נפתחו בשני העשורים האחרונים עשרות...
קרא עוד »
ינו 06, 2016
קורס אונליין לדיבור מול קהל – האם זה יכול לעזור לכם?
דיבור בפני קהל הוא מיומנות שיש לה ערך עצום במישור האישי והמקצועי כאחד. בין אם אתה מציג הצעה עסקית,...
קרא עוד »
יול 18, 2023
קורס קידום אתרים
אם נמצאים בצומת בחיים ובשלב שבו אינכם בטוחים באיזה מקצוע לבחור? אפשר לומר שאחד הטרנדים החזקים בארץ...
קרא עוד »
ספט 13, 2016